Vizyon

img01

Tüm dünyadaki kadınların ürün, hizmet ve kendini kanıtlama konusundaki ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve karşılayan kuruluş olmaktır.

Sözümüz
Bu, kirpiklere renk, masalara yemek katan; bir yanda kırışıklıklarla diğer yanda meme kanseri ile savaşan bir şirket... Mükemmel bir dudağın değerini bilen, aynı zamanda ağzını açıp aile içi şiddete karşı ve kadınların ekonomik özgürlüğü için konuşan… Kapılara yalnızca güzellik getirmekle kalmayan, kapıları açan bir şirket bu. 100’den fazla ülkede 6,4 milyon Temsilciyi destekleyen... Bu Avon. 136 yıldır güzellik, yenilikçilik, iyimserlik ve her şeyden öte kadınlar için var olan şirket…

Avon'un Beş Temel Değeri

Güven - iletişim kanallarının açık olduğu - insanların risk almaktan, fikirlerini ve inandıkları gerçekleri söylemekten çekinmedikleri - bir ortamda yaşamak ve çalışmak demektir. İnsanların doğru olanı yapacaklarına inanırsanız - ve onlar da yaptıkları işin ardındaki düşünce ve nedenleri anlıyorlarsa - sizi hayal kırıklığına uğratmayacaklardır.

Saygı - bizim farklılıklara değer vermemizi ve herkesin özgün kişisel özelliklerini takdir etmemizi sağlar. Bu sayede, her insanın içindeki gerçek potansiyeli ortaya çıkarabiliriz.

İnanç - çalışanları sorumluluk alma ve yapabileceklerinin en iyisini yapma konusunda yetkilendirmektir. Bir insana inanırsanız, ve bunu ona gösterirseniz, o kişinin sizin haklılığınızı kanıtlamak için yapamayacağı şey yoktur.

Alçakgönüllülük - kısaca, her zaman haklı olmadığınızı - tüm soruların cevabını bilmediğinizi - kabul etmektir. Altınızdaki çalışanlar gibi siz de bir insansınız ve gerektiğinde yardım istemekten çekinmemelisiniz.

Dürüstlük - her Avon çalışanının vazgeçilmez bir değeri olmalıdır. En yüksek ahlaki standartları hedefleyip koruyarak, ve hep doğru olanı yaparak, sadece Temsilci ve Tüketicilerimize karşı değil, kendimize ve çalışma arkadaşlarımıza karşı da görevimizi yerine getirmiş oluruz.

Avon'u Yönlendiren İlkeler (Kurucumuzun ifade ettiği şekliyle)

- Kişilere kazanç fırsatı sağlayarak refahlarına ve mutluluklarına katkıda bulunmak.
- Dünyadaki tüm ailelere, memnuniyet garantisi ile desteklenen yüksek kaliteli ürünlerle hizmet vermek.
- Müşterilere, yardımseverlik ve nezaket açısından üstün hizmet vermek.
- Avon'un başarısının temeli olan çalışanların ve Temsilcilerin başarılarını gereğince takdir etmek.
- Büyümenin ve başarının getirdiği ödülleri herkesle paylaşmak.
- Kurumsal yurttaşlığın yükümlülüklerini, içinde bulunduğumuz toplumun ve çevrenin refahına katkıda bulunarak, tam olarak yerine getirmek.
- Avon'un dostça ruhunu korumak ve devam ettirmek.


AVON YENİ ÜYELİK

Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz