Misyon

img01

Dünyanın Güzellik Lideri Olmak
Güzellik ürünleri ve ilgili ürünlerden oluşan benzersiz bir ürün gamı oluşturacağız. Rakiplerimizi kalite, yenilikçilik ve ürün değeri olarak geride bırakacak ve kadınların çoğunluğunun tercih ettiği güzellik şirketi haline gelmek üzere imajımızı yenileyeceğiz.

Kadınların Satın alma Tercihi Olmak

Kadınların alışveriş yapmayı tercih ettiği, birçok markanın bir arada bulunduğu, kişisel ve kaliteli hizmet veren, tüketiciyle uzun süreli bir ilişki kurabilen mağaza olacağız.

Lider Doğrudan Satış Kuruluşu Olmak

Doğrudan Satış pazarındaki konumumuzu güçlendirerek bu kanalın yeniden keşfedilmesini sağlayacağız. Yüksek kazanç, takdir, ve hizmet desteği sağlayan bir girişim fırsatı sunarak, Avon'la çalışmayı kolay ve karlı bir hale getirecek, sektörümüzün imajını geliştireceğiz.

Çalışanların Tercih Ettiği Kuruluş Olmak

Yüksek standartlara verdiğimiz önem, farklılıklara duyduğumuz saygı, ve çalışanlara potansiyellerini sonuna kadar kullanabilmeleri için sunduğumuz profesyonel gelişim fırsatları sayesinde liderlik özelliğimiz ile tanınacağız.

En Büyük Kadın Örgütü Olmak

Dünyadan meme kanserini yok etme ve kadınları ekonomik bağımsızlıklarını elde etmeleri için yetkilendirme konusundaki insani çabalarımız ile dünyanın kadın sağlığı ve refahı için çalışan en büyük kuruluşu olacağız.

En Beğenilen Kuruluş Olmak

Hiç yorulmadan, yeni gelişim olanaklarını takip ederek, karlılığımızı sürekli iyileştirerek, hissedarlarımıza üstün getiri sağlayacak ve sürekli izlenen, örnek alınan, sosyal sorumluluk sahibi bir başarı modeli haline geleceğiz.


AVON YENİ ÜYELİK

Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz